איור בהזמנה //CUSTOM PORTRAITS

For a custom illustrated portrait inspired by your personal photo, please click here

חדש! מעכשיו ניתן להזמין איור בהזמנה אישית – איור בהשראת תצלום משפחתי – יחיד, זוג משפחה, וכן, גם בעלי חיים כלולים בהגדרה. כל הפרטים (וגם אפשרות להשאיר לי טלפון או אימייל כדי שאחזור אליכם עם הצעת מחיר בהתאמה אישית) ממש כאן

לאביגיל צבע1 סופי

בונוס: טיפים לבחירת התמונה הכי מתאימה לשמש כהשראה לאיור

1

השאלה הראשונה שאנחנו צריכים לשאול עצמנו כשאנחנו מנסים לבחור את ההתמונה המתאימה היא, האם נרצה תמונת גובה או רוחב, האיור, תמיד יישאר נאמן למבנה התמונה. ואולי זה בכלל לא משנה לכם? אז יאללה, לסעיף הבא.

2

חשוב! להישאר בפוקוס וברזולוציה גבוהה. תמונות אווירה יכולות להיות נחמדות מאוד, אבל לא למטרה הזאת. נכון, מדובר באיור בסופו של דבר, אבל כדי להתחקות אחר תווי הפנים, תנועת כפות הידיים וקפלי הבגד אני צריכה את כל הפרטים הקטנים אותם בבירור.

3

בשלב הראשון בחרו את התמונות שהכי משמחות אתכם, סינון ראשוני שיאפשר לנו להמשיך ביעילות ובהנאה.

4

התעלמו מהרקע. באיורים שלי, אני מתמקדת אך ורק בדמויות, הרקע לא רלוונטי.

5

הביטו בפני המצולמים, האם התמונות מחמיאות להם? זכרו, אמנם האיור, הוא לא העתק מדויק, לא ‘אחד לאחד’, אבל הוא נאמן במידה רבה להבעות הפנים של המצולמים כפי שהם מופיעים בתמונה. שאלו עצמכם – האם מקבל המתנה יאהב את עצמו בצילום הזה? או שאולי לא? אז כדאי לעבור לתמונה הבאה.

6

חשוב למצוא תמונות בהן הדמות אותה נרצה לאייר מצולמת לבד. לא ניתן להפריד לטובת האיור דמות המצולמת בסצנה חברתית, מצטופפת בחברת אנשים נוספים. כמובן שההערה הזאת אינה רלוונטית במידה ותרצו להזמין איור קבוצתי כי אז, תנועות הגוף והדינמיקה הקבוצתי, הופכים ליתרון משמעותי.

7

המבט – מבט ישיר למצלמה תמיד נמצא בעדיפות ראשונה, אבל לא חובה. תנועות גוף מוזרות, ראש מכופף, פוזות מעוותות במקצת, כאלו שנוצרות בזמן צילום בתנועה, מחוץ לתחום.

8

חיתוך הפריים. לפעמים בתמונה הכי אהובה, הראש קצת חתוך וגם הרגליים, לפעמים זו דמות שצולמה מראש עד מחצית הגוף. בתמונות מהסוג הזה יש לקחת בחשבון כי גם התוצאה הסופית, האיור, נאמן לפריים וייחתך באותם המקומות, בדיוק כמו בצילום.

9

תמיד כדאי לשלוח לי כמה אופציות שאתם אוהבים במיוחד, מתוכם אבחר את המתאימה במיוחד.

10

ושיהיה שמח.